Honor 30S Stokları Daha Satışa Çıkar Çıkmaz Eridi

94

Honor şirketi geçtiğimiz günlerde Honor 30S modelini piyasaya sürdü. Cihaz satışa sunulur sunulmaz sadece 1 saniye içerisinde tükendi.

Akıllı telefon kategorisi korona virüsüne rağmen yüksek satış rakamlarına ulaşmaya devam etmekte. Çin küresel virüs krizine ve yüksek nüfusuna rağmen en çabuk normalleşen ülke oldu. Bu durum pek çok Çinli teknoloji firmasının da eski akışına geri dönmeye başlamasını sağladı. Bu bağlamda Honor 30S akıllı telefonu piyasaya sürüldü ve cihazın ilk parti stokları sadece 1 saniyelik bir zaman zarfı içerisinde tükendi.

Honor şirketi yaptığı açıklamada yeni Honor 30S akıllı telefonunun 1 saniyede 100 milyon yuan gelir sağladığını duyurdu. Bu durumda yaklaşık olarak 40.000 Honor 30S akıllı telefonunun satıldığı anlamına geliyor. Bu çok etkileyici bir rakam.

Honor 30S telefonunda 6.5 inç büyüklüğünde IPS ekran bulunmakta olup 64 MP ana kamera kullanılıyor. Dörtlü arka kamera modülüne sahip olan telefonun fiyatı 2399 Yuan olup bu fiyat 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı bulunan sürüm için geçerli.

Honor 30S telefonunun ülkemizde de satışa sunulması beklensede şu an için net çıkış tarihi belli değil.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.