Honor 8S Türkiye’ye Hangi Fiyattan Gelecek? Özelllikleri ve Fiyatı

321

Huawei şirketinin alt markası olan Honor ülkemizde de uzun bir süredir epey faal durumda. Pek çok farklı kampanya ve ürünle karşımıza çıkan Honor şimdi de Honor 8S akıllı telefonunu satşa sunmaya hazırlanıyor.

Orta segment için çıkışını gerçekleştirecek olan Honor 8S akıllı telefonu hali hazırda ön sipariş için açıldı ve Türkiye’de 1.399 TL’lik fiyat etiketiyle kendisini gösterecek. Telefonda Helio A22 işlemci yer almakta olup toplam 32 GB dahili depolama alanı ve 2 GB RAM yer almakta.

Telefonun önünde 5 Megapiksellik f/2.2 diyafram açıklığında kamera, , arka kısmında ise 13 MP f/1.8 diyfaram açıklığında kamera yer almakta. Ürün 1080p çözünürlükte 30 FPS akıcılıkta video kaydı yapmakta.

Telefon 5.71 inç büyüklüğünde HD çözünürlüğünde ekrana sahip olup bu ekran damla çentik yapısıyla ve oldukça ince ekran çerçeveleriyle karşımıza çıkıyor. Cihazda %84.6 oranında ekran gövde oranı bulunuyor.

Toplam 3.020 mAh bataryası bulunan akıllı telefonda parmak izi okuyuculu sensör yer almamakta ve bu önemli bir eksiklik. Telefon her ne kadar orta segment için gösterilsede aslına bakarsanız bu özelliklerle daha çok giriş segment pazarda yer almalı.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.