Honor 8X Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

104

Honor markasının akıllı telefonu Honor 8x için Android 10 güncellemesi paylaşıldı. Yayınlanan güncellemeyle kullanıcılar telefonlarını Android 10 sürümüne yükselterek Android 10 işletim sisteminin nimetlerinden yararlanmaya başlayabilir.

Orta segemnt için piyasaya sürülen 8X akıllı telefonu için yayınlanan yeni Android 10 güncellemesi V10.0.0.170 yapı numarasıyla kendisini göstermiş olup güncelleme boyutu yaklaşık 3.53 GB kadar. Bu yeni güncellemeyle birlikte EMUI 10 arayüz özellikleri de kullanıcılara sunulmakta.

Güncelleme güvenlik tarafında da iyileştirmelere sahip. Daha güvenli veri ve gizlilik güvenliği anlamında iyileştirmeler sunuyor. Performans yönünde de bazı katkılar ortaya koyuyor.

Güncellemenin getirdiği özelliklerden birisi de GPU Turbo olup, bu özellik oyun oynarken sistemin dengesi ve kararlılığı yönünde önemli bir artış sağlıyor. Bu nedenle özellikle mobilden oyun oynamayı seven oyuncular için GPU Turbo fonksiyonunun işe yarar olduğunu belirtmek gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.