Honor 9X Lite Tanıtıldı

101

Honor şirketi, beklendiği üzere Honor 9x Lite akıllı telefonunu tanıttı ve böylece ürünün sahip olduğu teknik özellikler belli oldu.

Honor 9x Lite modeli 6.5 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde ekrana sahip olup, EMUI 9 arayüzü kullanan Android işletim sistemli bir telefon. Kirin 710 yonga setiyle gelen cihazın 48 Megapiksellik f/1.8 diyafram açıklığında çekim yapabilen ana kamerası bulunmakta olup cihaz çift arka kamera kurulumuyla ön plana çıkıyor. Telefonun önünde ise 16 Megapiksellik tek selfie kamerası bulunmakta.

4 GB RAM 128 GB Depolama

Telefonda 4 GB RAM bulunuyor ve 128 GGB depolama alanına sahip. Siyah, yeşil olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürülecek olan akıllı telefon için belirlenen fiyatın ise 217 Dolar olduğunu belirtelim.

Honor, genellikle gençlere yönelik uygun fiyatlı ürünler ortaya koymaya çalışan bir marka. Honor 9X Lite da bu doğrultuda sunulmakta olup özellikle büyük ekranıyla dikkat çeken bir telefon.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.