Honor Band 4 beklenenden biraz daha pahalı bir etiketle Avrupa’da

234
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Honor markası tarafından akıllı bileklik kategorisinde inşa edilen ürünlerden biri olan Honor Band 4,  Uzun bir süre sonra Avrupa’da da kendisine yer buldu. Telefon bir süredir Çin’de 199 Yuan fiyat etiketiyle satışa sunuluyordu.

Avrupa’da da ürünün 199 Yuan ile ilişkili bir fiyattan satışa çıkarılacağı düşünülsede öyle olmadı. Telefon Honor resmi mağazası aracılığıyla 70 Euro‘dan satışa çıkarıldı. Biraz daha uygun bir fiyattan gelmesi beklenen Honor Band 4, yüksek etiketine rağmen iyi bir satış rakamına ulaşabilecek mi? Bunu bekleyip göreceğiz.

Honor Band 4 akıllı bilekliğinin özellikleri

Bilekliğin 0.95 inç büyüklüğünde AMOLED ekranı bulunuyor. Dokunmatiğe duyarlı bu ekranı 100 mAh pil besliyor. Bileklik 14 gün boyunca şarj olmadan kullanılabiliyor ve 20 gün bekleme süresi bulunuyor.

OKU:  Honor, Huawei çatısı altında kalmayı sürdürecek

Suya, toza karşı dayanıklılığı bulunan Honor Band 4, Bluetooth destekliyor ve kızılötesi algılama sensörü bulunuyor. Bileklik çağrı ve mesaj bildirimi, adımsayar, egsersiz takibi, yerleşik hatırlatıcı, uyku düzüne takibi, ödemeler için NFC gibi pek çok işleve sahip.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir