Honor Band 4 beklenenden biraz daha pahalı bir etiketle Avrupa’da

351

Honor markası tarafından akıllı bileklik kategorisinde inşa edilen ürünlerden biri olan Honor Band 4,  Uzun bir süre sonra Avrupa’da da kendisine yer buldu. Telefon bir süredir Çin’de 199 Yuan fiyat etiketiyle satışa sunuluyordu.

Avrupa’da da ürünün 199 Yuan ile ilişkili bir fiyattan satışa çıkarılacağı düşünülsede öyle olmadı. Telefon Honor resmi mağazası aracılığıyla 70 Euro‘dan satışa çıkarıldı. Biraz daha uygun bir fiyattan gelmesi beklenen Honor Band 4, yüksek etiketine rağmen iyi bir satış rakamına ulaşabilecek mi? Bunu bekleyip göreceğiz.

Honor Band 4 akıllı bilekliğinin özellikleri

Bilekliğin 0.95 inç büyüklüğünde AMOLED ekranı bulunuyor. Dokunmatiğe duyarlı bu ekranı 100 mAh pil besliyor. Bileklik 14 gün boyunca şarj olmadan kullanılabiliyor ve 20 gün bekleme süresi bulunuyor.

Suya, toza karşı dayanıklılığı bulunan Honor Band 4, Bluetooth destekliyor ve kızılötesi algılama sensörü bulunuyor. Bileklik çağrı ve mesaj bildirimi, adımsayar, egsersiz takibi, yerleşik hatırlatıcı, uyku düzüne takibi, ödemeler için NFC gibi pek çok işleve sahip.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.