Honor Band 5 Önemli Bir Başarı Yakaladı

306

Giyilebilir teknolojiye olan ilgi arttıkça firmaların da iştahı kabarıyor. Huawei alt markası olan Honor, bu zamana kadar Honor Band serisi dahilinde pek çok ürünle karşmıza çıkan Honor, son olarak Honor Band 5 akıllı bilekliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Akıllı bileklik ilk olarak Çin’de satışa sunuldu ve büyük bir başarı elde etmeyi başardı. Nitekim ön stoğunu eritti. Lansman gününde NFC bulunmayan sürümü tüketmeyi başaran Honor, ilerleyen süreçte modelin yeni sürümlerini de karşımıza çıkaracağını beyan etti. Yakında tekrar piyasada göreceğiz anlamına geliyor.

Ürün daha global pazar için piyasaya sürülmedi. Yakında satışa sunulacak. Özellikler bakımından gelişmiş bir ürün olan Band 5, 14 günlük bir pil ömrüne sahip. Cihazın 50 metre derinliğe kadar da su geçirmezliği bulunmakta. Oksijen doygunluğu özelliğine de sahip ve nabız ölçebiliyor. NFC sürümü için belirlenen fiyatı 31 Dolar olduğunu da belirtelim.

OKU:  Honor Play Special Edition iddialı tasarımı ve fiyatıyla geliyorBir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.