Honor Giyilebilir Cihaz Kategorisinde Önemli Bir Aşama Kaydetti

92

Teknoloji şirketlerinden Honor, sonradan giyilebilir ürünler de piyasaya sürmeye başladı. Daha çok akıllı telefon sektöründen tanınan bir marka olan Honor, kısa sürede giyilebilir cihaz alanında da önemli bir başarı yakalamış gibi gözüküyor.

IDC tarafından yapılan araştırmanın sonuçlarına göre Honor markası 2019 yılında giyilebilir ürünlerde yüzde 497,4’lük bir artış yakaladı. Bu artışta özellikle Honor Band akıllı bilekliğinin ve Honor MagicWatch akıllı saatinin büyük etkisi bulunduğu açıklandı.

Honor tarafından sunulan akıllı saat Honor MagicWatch 2, 14 güne varan pil ömrü sunuyor ve Bluetooth üzerinden telefon görüşmeleri yapma imkanı sunuyor. Pek çok farklı işleve de sahip olan akıllı saat , kategorisinde en fazla tercih edilen ürünlerden biri oldu. Aynı şekilde Honor Band akıllı bileklikleri de gelişmiş özellikleri ve kişiselleştirilebilme imkanlarıyla kısa sürede popülarite kazandı.

Görünen o ki Honor markası giyilebilir cihaz kategorisinde büyük bir sıçrama yakalamayı başardı ve akıllı saat hususunda pek çok markadan daha yüksek satış rakamları elde etti. Şirketin akıllı telefon kategorisinde de başarılı bir şekilde ilerlediği biliniyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.