Honor Magic Earbuds Modeli Tanıtıldı

39

Honor yeni kulaklığı Magic Earbuds’ı piyasaya sürüyor. Ürün ile ilgili beklenen tanıtım gerçekleştirildi. İşte habere ilişkin detaylar…

Akıllı kulaklıklara bu kez de Honor tarafından Magic Earbuds ürünü dahil ediliyor. Kablosuz yeni kulaklık Honor Magic Earbuds için beklenen tanıtım gerçekleştirilmiş olup ürünün özellikleri böylece ortaya çıktı.

Çinli üretici Honor, Magic Earbuds ismiyle tanıttığı yeni ürününde hibrit gürültü engelleme özelliğini sunuyor ve aynı zamanda Bluetooth 5.0 desteği de sağlıyor. Kullanıcıların daha rahat görüşme yapabilmesi için ortam sesine karşı adeta blok uygulayan Magic Earbuds kulaklıkları 37 mAh bataryaya sahip olacak olup kablosuz niteliğini ufak bataryasını doldurarak 13 saate kadar kullanabileceksiniz.

Şar sisteminin USB Type-C destekli olduğu açıklanan ürün 129 Euro fiyat etiketiyle satışa çıkarılacak. Ülkemizde de büyük olasılıkla piyasaya sürülecek ancak satış fiyatı henüz belirlenmedi.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.