Honor Play 4e Özellikleri Belli Oldu!

68

Çinli dev akıllı telefon üreticisi Huawei’in alt markası olan Honor’un yeni akıllı telefonu Honor Play 4e’nin yayınlanan poster neticesinde özellilkeri belli oldu. Ayrıca şirket, modelin tasarımını gösteren bir görsel de yayınladı.

Honor’un orta segment yeni akıllı modeli Honor Play 4e’nin yayınlanan tasarım görseline baktığımızda arka tarafta sol tarafa dikey olarak konumlandırılmış üçlü kamera kurulumunu görüyoruz. Telefonun ön kamerası ise sol köşeye delikli yapıda yerleştirilmiş. Paylaşılan bilgilere göre telefonun ekranı 6.39 inç büyüklüğüne sahip.

Honor Play 4e, gücünü 12 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Kirin 710A işlemcisinden alıyor. 4GB RAM ve 128GB depolama alanına sahip telefonda 4000 mAh batarya yer alıyor. Telefonun kamera özellikleri hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor fakat ana kameranın 13MP çözünürlüğe sahip olduğu tahminler arasında. Honor Play 4e’nin yakın zamanda tanıtılması bekleniyor. Fiyatının ise 140 dolar olacağı iddia edilmekte.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.