Honor Play 9A’nın Tasarımı ve Özellikleri Ortaya Çıktı!

119

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei’in alt markası olan Honor’ın yeni akıllı telefonu Honor Play 9A’nın tasarımı ve özellikleri TENAA’da gün yüzüne çıktı.

Son günlerde yapılan sızıntılar ile karşımıza çıkan Honor Play 9A modeli için yeni bir gelişme daha yaşandı. Telefon, Çin’in sertifika sitesi olan TENAA’da karşımıza çıktı. Telefonun TENAA’da listelenmesi ile birlikte özellikleri ve tasarımı da belli oldu.

İki farklı yapı numarası ile çıkan telefon, her iki modelde de aynı özellikleri içermekte. TENAA’da listelenen telefonun özelilklerine bakacak olursak Honor Play 9A, gücünü MediaTek Helio 935 işlemcisinden gücünü alacak. 6.3 inç büyüklüğünde Full HD+ bir ekrana sahip modelde 4GB RAM ve 64GB/128GB depolama alanı seçeneklerine sahip olacak. Telefonun arka yüzünde 13MP çözünürlüğünde ana kamera + 2MP derinlik sensörü yer alıyor. Bünyesinde Android 10 işletim sistemi ve Magic UI 3.0 arayüz barındıran Honor Play 9A modelinin 10W hızlı şarj destekli 4.900 mAh batarya ile geleceği söyleniyor.

Honor Play 9A modelinin ne zaman tanıtılacağı ve fiyatının ne olacağı henüz belirsizliğini koruyor. Telefon hakkında bilgiler gelmeye devam ettikçe sizlere aktarıyor olacağız.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.