Honor Play için EMUI 9.1 güncellemesi dağıtıma çıktı!

339

Geçtiğimiz ay ilk olarak Çin’de yer alan Honor Play kullanıcıları için dağıtıma başlanan EMUI 9.1 güncellemesi şimdi ise çoğu ülkedeki kullanıcılar için dağıtımda.

Çinli dev akıllı telefon üretici Huawei’in alt markası olan Honor, geçtiğimiz ay Honor Play modeli için EMUI 9.1 güncellemesini Çin’de kullanıma sunmuştu. Ardından şirket şimdi de güncellemeyi Avrupa genelinde dağıtıma çıkardı. COR-L29 9.1.328 (C432E1R1P9) yapı numarasına sahip EMUI 9.1 güncellemesi ile birlikte uygulamaların hızını ve akıcılığını arttıran EROFS teknolojisi, daha iyi bir oyun deneyimi için GPU Turbo 3.0 teknolojisi, daha kullanışlı ve daha kolay ayarlar, Temmuz 2019 güvenlik yaması ve daha birçok özellik telefona dahil oluyor.

Güncellemenin boyutu 4GB büyüklüğünde. Bu nedenle indirme işlemini Wi-Fi yoluyla gerçekleştirmenizi öneririz. Siz de Honor Play kullanıcısı iseniz “AYARLAR” bölümünden güncellemeyi sorgulatabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.