Honor Play modelinde Android Pie sürprizi!

366

Huawei alt markası olarak nitelendirilen Honor, Play modelinde Android Pie sürprizi yaptı. Test aşamasında olan güncelleme kısa bir sürede kullanıcılara ulaştırılmaya başlandı.

Honor Play, döneminin dikkat çeken akıllı telefonlarından biri olmakla birlikte günclelemeleri de zamanında almasıyla bir kez daha gündeme geldi. Hatta güncellemenin bizim beklediğimizden de erken sunulduğunu söyleyebiliriz. Honor Play için Android Pie güncellemesi Polonya’daki kullanıcılarla buluşmaya başladı ve kısa sürede yaygın hale gelecek. Yayınlanan kararlı Android Pie sürümü, Honor Play sahiplerinin güncellemenin nimetlerini erkenden kullanmaya başlamasını sağlayacak.

Honor Play için sunulan bu güncelleme yaklaşık 4 GB dosya boyutuna sahip olduğu için indirmeye başlamadan önce internet kotanızı gözden geçirin. Her Honor Play kullanıcısının bu yükseltmelerden yararlanmasını öneririz. Gerek daha stabil gerekse daha fazla özelliğe sahip bir telefon kullanımı için telefonlarınıza sunulan Android yazılım güncellemelerinden yararlanın.

OKU:  Far Cry serisinde büyük bir indirim başladıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir