Honor V10 İçin Çıkan Güncelleme Sadece 2 MB Büyüklüğünde

91

Çinli akıllı telefon markalarından Honor markasının V10 telefonuna dair yeni yazılım güncellemesi yayınlandı. Çinli üretici Honor tarafından sunulan bu güncellemenin şaşırtan tarafı ise sadece 2.08 MB dosya boyutuna sahip olması.

Genellikle Android telefonlar için çıkan standart güncellemelerin en az 100 MB ve üzeri boyutlara sahip olduğunu biliyoruz. V10 için çıkan 2.08 MB’lik güncelleme ise bu bağlamda farklılık arz ederek şaşırtıyor. Güncellemenin kritik olduğu vurgusu yapılmakla birlikte performans kararlılığı ile ilgili sorunları ele aldığı aktarılıyor ve geliştirici, güncellemenin en kısa sürede telefonlara uygulanmasını istiyor.

Yalnızca 2.08 MB dosya boyutu bulunduğundan dolayı güncellemeyi kotalı bir intrenet aracılığıyla uygulamanızda dahi herhangi bir sorun görünmüyor. Ancak şu an güncellemenin yalnızca Çin üzerinden yayınlandığını ve bu bağlamdaki akıllı telefonlara ulaştığını belirtmek gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.