Honor V30 ve V30 Pro Çin’de Büyük İlgi Gördü

118

Honor markasının yeni akıllı telefonları V30 ve V30 Pro, geçtiğimiz günlerde Çin’de satışa sunuldu. Cihazlar büyük ilgi gördü.

Huawei şirketinin bir alt markası olan Honor, V30 serisi ile geçtiğimiz dönemlerde Çin’de kendisini bir kez daha gösterdi. Honor, ilk satış sürecine dair bazı bilgilere yer verildi. Yapılan paylaşımlara göre Honor V30 ve V30 Pro akıllı telefonları satışa sunulur sunulmaz stokları 3 saniye içerisinde tükendi.

Yalnızca 3 saniyede tam 100 bin Honor V30 akıllı telefon satıldığı duyuruldu. Huawei ve Honor, Amerika tarafından gösterilen yoğun yaptırımlara rağmen adımlarını hızlandırıyor. Özellikle kendi ülkesinden daha fazla destek gören bu markalar, en büyük akıllı telefon pazarı Çin’de önemli başarılar elde etmeye, daha çok ses getirmeye devam ediyor.

Huawei, gerçekleştirilen yaptırımlara rağmen uluslararası çapta da yükselişini sürdürmekte. Her şeye rağmen şirketin Google servislerinden yoksun olmasının etkisi hissedilmekte. İlerleyen süreçte bununla ilgili nasıl gelişmelerin yaşanacağı merak ediliyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.