Honor X10 Max 5G Testte Görüldü

72

Honor şirketinin yeni telefonu X10 Max 5G hakkında yeni bir performans testi var. Geekbench 5.1.0’da yapılan test, ürünün işlemcisinin tekli ve çoklu çekirdekte nasıl bir performans ortaya koyduğunu ve aynı zamanda cihazın bazı özelliklerini gösterdi.

Honor X10 Max 5G telefonuyla ilgili belli olan performans testi sonucuna göre ürün tekli işlem testinde 539 puan, çoklu işlem testinde 2186 Puan aldı. Ürünün rakipleri olan LG Velvet ve Moto Edge telefonları ise Snapdragon 765G işlemci ile 586 puan almıştı. Bu modelin 539 puan alması, iki rakibe nazaran biraz daha düşük bir performans ortaya koyduğunu göstermekte.

Gelen bilgiler telefonda 7.09 inç büyüklüğünde son derece büyük bir ekran kullanıldığı yönünde. Bu büyük ekran 5000 mAh kapasiteli batarya ile çalışıyor ve batarya 22.5 W hızlı şarj destekliyor. 48 Megapiksellik ana kamerayla gelecek olan telefonun ülkemizde de piyasaya sürülmesi beklenmekte.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.