Honor Yeni Dizüstü Bilgisayarı MagicBook 14 SE’yi Tanıttı!

39

Çinli dev teknoloji firması Huawei’in alt markası olan Honor, yeni dizüstü bilgisayarı MagicBook 14SE’yi tanıttı. Dizüstü bilgisayar nispeten uygun fiyatı ile kullanıcılar tarafından sevilecek gibi gözüküyor.

Tasarım anlamında MagicBook 14 ile benzerlik gösteren bilgisayar, 12 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Ryzen 5 3500 U işlemcisinden gücünü alıyor. Aynı zamanda modelde Radeon RX Vega 8 gragik kartı barınıyor. Dizüstü bilgisayar 8GB RAM ile karşımıza çıkarken kullanıcılara 256GB depolama alanı sunuyor.

Honor MagicBook 14 SE modelinde 56 Wsa’lik büyük bir batarya bulunuyor. Bu batarya hızlı şarj özelliği sayesinde 30 dakikada yüzde 46’lık dolum yapabiliyor. Ayriyeten dizüstü bilgisayar kullanıcılarına 10 saatlik ofis performansı vadediyor.

Honor MagicBook 14 SE Fiyatı

Honor’un yeni dizüstü modelinin fiyatı 3.299 Yuan olarak belirlendi. Bu fiyat güncel kur üzerinden yaklaşık 3.465 TL’lik bir fiyata karşılık geliyor. MagicBook 14 SE’nin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı hakkında ise henüz net bir bilgi bulunmamakta.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.