Horizon Zero Dawn , PlayStation 5’te Devam Edecek!

126

Horizon Zero Dawn oyunu bir dönem konsollarda dikkatleri üzerine çekmiş ve bolca oyuncu tarafından sevilerek oynanmıştı. Artık PlayStation 5’in konuşulduğu bir dönemdeyiz ve Horizon Zero Dawn oyunu bir kez daha gün yızına çıktı.

Popüler oyunlardan Horizon Zero Dawn’ı PlayStation 4 konsolu üzerinde deneyen oyuncular PlayStation 5 üzerinde de aynı atmosferi yaşayabilecekler çünkü VGC kaynaklı habere göre Horizon Zero Dawn devam oyunu çıkacak ve bu oyun PlayStation 5 üzerinde yayınlanacak. Oyunun şu an geliştirme aşamasında olduğu yani geliştirme süresicinin çoktan başladığı da yine VGC kaynağı tarafından aktarılan bilgiler arasında yer alıyor.

Daha önce 2017 yılında PlayStation 4 için yayınlanan Horizon Zero Dawn aslına bakarsanız piyasaya sürüldükten sonra zaten yeni bir proje üzerinde geliştirilmesi hususunda tekrar gün yüzüne çıkmıştı ancak tamamen PlayStation 5 platformuna aktarılıp devam oyununun bu şekilde sunulacağı hususu her ne kadar beklenen bir hadise olsada oyuncular için müjdeli bir haber olarak gözüküyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.