Horlama Sorunu Olanlar İçin Horlama Engelleyici Gözlük Satışa Sunuldu

489

Horlama sorunu yaşayanlar için Snore Circle (Horlama engelleyici gözlük) satışa sunuldu. 

Giyilebilir teknolojide son zamanlarda ortaya ilginç ve güzel ürünler çıkıyor. Bu teknoloji alanında en çok üstünde durulanlardan biri de gözlük. Bilindiği üzere yakın zamanda sanal gerçeklik gözlüğü ve akıllı gözlükler hayatımızda yerini aldı. Şimdi ise horlama sorunu yaşayanlar için horlama engelleyici gözlük üretilip satışa sunuldu.

Horlama engelleyici gözlüğümüzün adı Snore Circle. Horlama, kişinin uyku kalitesini olumsuz yönde etkilerken, çevresindeki kişileri de bir hayli rahatsız ederek uyku problemi yaşatır. Bunun yanında horlayan kişiyi horladığına ikna etmek de zordur. Çünkü insanlar horladığını bir türlü kabul edemez.

Snore Circle gözlükleri uyku sırasında  36 farklı seviyede titreşim ileterek horlamayı kesiyor ve üstelik bunu yaparken de kişiyi uykusundan uyandırmıyor. Ayriyeten bu gözlükler kişinin kaç defa  horladığını ve horlamanın kaç defa kesildiğini de gösteriyor. Üstüne üstlük kişi horladığı sırada ses kaydı alma özelliğine de sahip. Yani bu demek oluyor ki artık kişi horlamadığına dair iddialarda bulunamayacaktır.

Cihaz, Bluetooth 4.0 teknolojisi aracılığıyla akıllı telefonlar ile iletişime geçebilmekte ve bu sayede telefona indirilen uygulamayla kullanıcılarına çektiği uykunun kalitesini bildirebilmektedir.

Rahat malzemelerden üretilen Snore Circle gözlüklerine 59 dolara sahip olabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.