How to Survive İçin Yeni Türkçe Yama Yayınlandı

148

Türkçe dil desteği artık pek çok oyunda resmi olarak sunulmakla birlikte bazı oyunlar için de sonradan özel uğraşlar sonucunda ortaya çıkarılıyor. Yeni How to Survive Türkçe yaması da bu doğrultuda hazırlandı.

Eko Software eliyle gelen hayatta kalma oyunu How to Survive için bir süredir Türkçe yama çalışması yapılıyordu ve Türkçe yama en sonunda yayınlandı. PC ve Storm Warning sürümü için hazırlanan yeni Türkçe yama, çeviriyi yapan platform olan Türkçe Oyun Merkezi’nin internet sitesinde, turkceoyunmerkezi.com üzerinde yayınlanmakta. How to Survive yapımının şu an Steam üzerinde indirilebilir içerikleriyle beraber 31,00 TL fiyat etiketiyle satılmakta olduğunu da belirtelim.

Hof to Survive içerisinde hikaye modu ve online mod bulunuyor. Dilerseniz offline mod ile kendi başınıza dilerseniz de online modda arkadaşlarınızla çok sayıda mücadeleyi başarıyla tamamlamaya çalışıyorsunuz. Her biri farklı özelliklere sahip olan üç karakterden biriyle oynayabiliyorsunuz.
2 thoughts on “How to Survive İçin Yeni Türkçe Yama Yayınlandı

 1. Türkçe Oyun Merkezi

  Haber Paylaşımı yaptığınız ve sitemize yönlendirme yaptığınız için teşekkürlerimizi sunarız.

  Reply
  1. Emre BEY Post author

   Rica ederim böyle bir yamayı Türk oyunculara kazandırdığınız için bizler teşekkür ederiz. Kolay gelsin

   Reply

Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.