HP, OMEN Serisine Yeni Oyuncu Ekipmanları Ekliyor

17

Bilgisayar donanımları günümüzde oyuncu ekipmanları olarak da ayrılabiliyor. HP markası da bu bağlamda ürünler sunan şirketlerden biri ve şimdi OMEN oyuncu serisi için yeni donanımlar ekliyor.

Gelen bilgilere göre OMEN serisine Frequency isimli bir oyuncu kablosuz kulaklığı eklenecek. Gecikmesiz ses deneyimi sunmaya odaklanan kulaklığın OMEN Command Center sistemi ile C-Media Xear desteği bulunuyor ve 7.1 surround ses deneyimini destekliyor. USB Type-C ile şarj oluyor. Özelleştirilebilir EQ ayarı sunan OMEN Frequency, genel itibariyle 7.1 surround ses destekli kablosuz bir oyuncu kulaklığı arayanlar için yeni bir alternatif oluşturuyor.

HP Spacer Kablosuz klavyesi

Tanıtılan yeni HP ürünlerinden bir diğeri Spacer isimli HP oyuncu klavyesi olup bu klavye ergonamik bir yapıya sahip ve kablosuz özelliği bulunuyor. Yalnızca 5 dakikalık bir şarjla 6 saate kadar kullanım sunan klavye tam dolum olarak şarj edildiğinde 75 saat boyunca kullanılabiliyor.

OMEN Vector Kablosuz Mouse

OMEN serisine dahil edilen bir diğer ürün ise Vector isimli kablosuz mouse olup bu mouse dünyanın en hızlı USB Type-C’li oyuncu faresi olarak lanse edilmekte. Tam şarj edildiğinde 180 saate kadar kullanılabilmekte ve 50 milyon tıklama ömrü sunmakta.

Fiyatları ne durumda?

OMEN Frequency ürünü 169 Dolar fiyat etiketine, OMEN Spacer klavyesi 159 Dolar fiyat etiketine ve Vector faresi 99 Dolar fiyat etiketine sahip olup ülkemizde satıldığı taktirde bir hayli cep yakacak olan ürünler olacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.