HTC Desire 20 Pro Tanıtım Tarihi Belirginleşti

90

HTC şirketi Desire serisine yeni bir akıllı telefon dahil ediyor. Uzun süredir eski temposundan uzak olan HTC, yeni telefonuyla bu kez iyi bir satış başarısı sergilemek istiyor. Bunu gerçekleştirebilmek adına iyi çalışması gerektiğinin farkında olan şirket, gelen resmi bilgilere göre Desire 20 Pro akıllı telefonunu 16 Haziran 2020 tarihinde resmen tanıtacak.

Yeni Desire 20 Pro akıllı telefonu genel olarak orta segmente hitap eden bir ürün olacak. Telefonda Full HD çözünürlüğünde 19,5:9 formatına sahip 6.5 inç büyüklüğünde LCD ekran bulunacak. Qualcomm’un Snapdragon 665 işlemcisiyle çalışacak olan telefon 6 GB RAM ve dörtlü arka kamera yapısına sahip olacak. Android 10 işletim sistemi ile piyasaya sürülecek olan cihazın üzerinde 3.5 mm ses jackı bulunacak ve cihaz hızlı şarj teknolojisi için destek sunacak. Paylaştığımız bu özelliklerin Geekbench testlerinde ve Google Play konsol üzerinde görüldüğünü belirtelim.

Ürünün dörtlü arka kameraya sahip olması ve ön kamerasının da günümüz modasına uygun olması, HTC’nin kamera hususunda agresif bir tutum izleyeceğini gösteriyor. Tasarım açısından çok da bir sıkıntı çekmeyeceğini düşündüğümüz HTC, gelen bilgelere göre bu telefonunda da modern ve zarif bir tasarımla gelecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.