HTC Exodus 1s Hakkında Beklenen Doğrulama Geldi

190

Akıllı telefon kategorisinde önümüzdeki süreçte nasıl bir yol izleyeceği büyük merak konusu olan HTC, Exodus 1s ile geliyor. Bunu sağlayan temel etkenlerden biri HTC Exodus akıllı telefonunun alanında beklentilerin üzerine çıkmayı başarabilmesi. Böylece Exodus adı altında yeni telefonlar görmemiz söz konusu.

HTC cephesinden gelen açıklamada yaz aylarında Exodus 1s isminde yeni bir akıllı telefonun piyasaya sürüleceği ifade eidldi. HTC bu yeni akıllı telefon ile orta segment pazarı hedefleyecek olup maksimum 300 Dolar bandından satışa çıkaracak. HTC bu zamana kadar fiyat performans ürünleri sunma konusunda önemli sıkıntılar yaşadı ve bu durum çokça başını ağrıttı. Yeni telefon ile nasıl bir sonuç alınacağı ise merakla bekleniyor.

Exodus 1s, Bitcoin nodu barındıracak olması bakımından ayrıca altı çizilmesi gereken bir ürün. Geçmiş özel bir teknikle 10 GB seviyesinde tutulacak . Bitcoin transferleri doğrudan ağa gönderilebilecek. Aynı zamanda Zion ara yüzü sayesinde Bitcoin kullanıcıları güvenle para saklayabilecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.