HTC Exodus 1s Özellikleri Resmi Olarak Belli Oldu

145

HTC’nin Exodus 1s akıllı telefonuna dair gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Cihazın sahip olduğu teknik özellikler resmi bir şekilde belli oldu.

Exodus 1s modeli Snapdragon 435 işlemci kullanmakta olup 4 GB RAM’e ve 64 GB dahili depolama alanına sahip. Bitcoin node yapıyı içerisinde barındıran cihaz, böylece kullanıcıların kendi anahtarlarını oluşturabilmesine ve tam erişim sağlayabilmesine imkan tanıyor.

Üründe 5.7 inç büyüklüğünde ekran bulunmakta olup cihaz kripto para işlemleri için geçerli yetilere sahip. Android 8.1 işeltim sistemiyle piyasaya sürülecek olan telefon, 244 Dolar fiyatlandırmayla kendisini gösterecek olup nasıl bir satış performansı ortaya koyacağını görmek için biraz daha beklemek gerekiyor. Telefon hali hazırda pek çok ülke için 19 Ekim tarihinden itibaren piyasaya sürüldü.

HTC son  zamanlarda akıllı telefon kategorisinde sıkıntılar yaşıyor ve  bu durumun yeni telefonun satış performanslarına da etki edebileceği yönünde belli bir kanı var. Yani şirket bir güvensizlik sıkıntısı içerisinde gözüküyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.