HTC İlk 5G Telefonunu Çıkaracak

86

HTC firması akıllı telefon kategorisinde köklü markalardan biri ancak günümüzde kuşkusuz ki zor bir dönemden geçiyor. Bunun bir numaralı sebebi de şirketin yapmış olduğu belli başlı hatalar. Yaklaşık iki yıldır üst segmente iddialı bir ürün sunamayan HTC’nin şimdi yeni bir amiral gemisi telefon üzerinde çalıştığı ve söz konusu telefonun 5G destekli ilk HTC telefonu olacağı bilgisine ulaşıldı.

Gelen bilgiler üst segment için hazırlanan yeni 5G destekli HTC telefonunda Snapdragon 865 yonga seti bulunacağını gösteriyor ve cihazın geniş bir ekrana ve oldukça ince çerçevelere sahip olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Tıpkı şu anki üst segment modeller gibi çok sayıda arka kameraya da sahip olacak yeni HTC telefonunun teknik özellikleri hakkında en kısa sürede detaylı bilgilerin paylaşılması bekleniyor.

Yeni 5G destekli HTC modelinin bu yıl içerisinde Temmuz ayında resmen tanıtılması bekleniyor. İlk olarak Tayvan’da satışa sunulması beklenen model ilerleyen süreçte global çapta da satılacaktır.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.