HTC Sen Güncelleme Yapar Mıydın? U11 ve U11+ İçin Güncelleme Yayınlandı

65

Akıllı telefon sektöründe köklü bir tarihe sahip olan ancak son zamanlarda adeta kendini unutturan HTC, U11 ve U11+ akıllı telefonları için yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı.

HTC U11 ve U11+ akıllı telefonları için ne zaman güncelleme yayınlanacağı merakla beklenmekteydi ve güncelleme sistem optimizasyonlarına dönük olarak paylaşıldı. Şirket, eski sayılabilecek iki akıllı telefonu HTC U11 ve U11+ için güncelleme paylaştı. Güncellemeyle beraber otomatik parlaklık ayarlama işlevi, sistem ekran parlaklığının ortama göre otomatik olarak ayarlanması, sistem geliştirmeleri, internet erişiminin iyileştirilmesi ve güvenlik düzeyinin arttırılması gibi değişiklikler yapıldı.

HTC U11 akıllı telefonu için yayınlanan güncelleme V3.30.709.2 yapı numarasıyla geliyor ve toplam 677 MB dosya büyüklüğüne sahip. Öte yandan HTC U11+ telefonu için yayınlanan güncelleme ise V2.20.709.2 yapı numarasıyla karşımıza çıkıyor ve 774 MB büyüklüğünde.Güncelleme şu an için ülkemizde aktif değil.
2 thoughts on “HTC Sen Güncelleme Yapar Mıydın? U11 ve U11+ İçin Güncelleme Yayınlandı

  1. Okan

    Merhabalar güncelleme bölge bölge geliyor diye biliyorum Türkiye’de dağıtıma başlanıldı mı benim cihazım htc u11 henüz güncelleme almadım

    Reply

Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.