HTC, Yeni Akıllı Modeli Desire 20 Pro’yu Duyurdu

67

Tayvan merkezli akıllı telefon üretisi HTC, U20 5G modelinin ardından şimdi de Desire 20 Pro modelini gözler önüne serdi. Snapdragon 655 işlemcisinden gücünü alan telefon, U20 5G modelinin sade versiyonu olarak karşımıza çıkıyor.

HTC Desire 20 Pro, yukarıda da belirttiğimiz gibi gücünü Snapdargon 665 işlemcisinden alıyor. 6GB RAM ve 128GB depolama alanına sahip telefonda 6.5 inç büyüklüğünde Full HD+ LCD ekran bulunuyor. Telefonun arka yüzüne baktığımızda bizi dörtlü arka kamera kurulumu karşılıyor. Bu kameralardan ana kamera 48MP çözünürlüğe sahip. Bu ana kameraya 8MP ultra geniş açılı kamera + 2MP makro kamera + 2MP çözünürlüğünde de derinlik sensörü eşlik ediyor. Telefonun ön yüzünde ise f/2.0 diyafram aralıklı 25MP kamera yer alıyor.

Android 10 işletim sistemi ile kutusundan çıkacak olan HTC Desire 20 Pro’da Quick Charge 3.0 teknolojisine sahip 5000 mAh batarya mevcut. Telefonda 5G desteğinin bulunmadığını da belirtelim. Telefonun fiyat bilgisi ise henüz verilmedi.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.