HTC’nin Yeni Minik, Cep Yakmayan Telefonu: Wildfire E

433

HTC yeni bir akıllı telefon piyasaya sürecek ancak mevzu bahis telefon hali hazırda piyasadaki HTC modellerinden oldukça farklı olacak.

Bilindiği üzere artık akıllı telefonlar devasa ekranlara sahip. Akıllı telefonların ilk yaygınlaşmaya başladığı dönemde 3 inç , 4 inç gibi ekran boyutları kullanılırken şu an kullanıcılar 6.3 hatta 7 gibi tabletlerle yarışacak derecede büyük akıllı telefonlar kullanılıyorlar. HTC Wildfire E isimli yeni telefon ise tüm bunlara meydan okuyarak  5.45 inç büyüklüğünde ekrana sahip.

Telefon giriş segment pazara çıkacak olup 5.45 inç büyüklüğündeki, yeni telefonlara nazaran çok daha ufak ekranıyla gelecek. Cihaz HD çözünürlük sunacak olup 3.000 mAh batarya sunacak. SC9863 işlemci kullanan telefon 2 GB RAM’e ve 32 GB dahili depolama alanına sahip olacak.

Ürünün arka kısmında 13 + 2 MP olmak üzere çift kamera kullanıldığı ortaya çıktı. Ön kısmında da 5 Megapiksellik bir adet selfie kamerası yer alacak.

Ürün yazılımsal açıdan Android ile gelecek olup Android Pie sürümüyle çıkacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.