Huawei Enjoy 10 Modelinin Teknik Detaylarına Ulaşıldı

137

Akıllı telefon kategorisinde ülkemiz de dahil olmak üzere pek çok pazarda oldukça başarılı olan Huawei, şimdi yeni bir modelle daha geliyor. Huawei Enjoy 10 satışa çıkarılıyor. Cihazın sahip olduğu teknik  özellikler ortaya çıktı.

Telefon resmi TENAA kayıtlarında görünmüş olup ART-TLoox kod adıyla kendisini göstermiş olsada uzmanlara göre Enjoy 10 ismine sahip.  Cihaz zarif bir tasarıma sahip gibi gözüküyor. Telefon ekran kasa oranı bakımından önemli bir alan kazanıyor ve damla çentik modellerine nazaran biraz daha zarif duruyor.

Cihazın ekranı 6.39 inç büyüklüğünde ancak bu ekran HD çözünürlük sunuyor. Full HD çözünürlüğe sahip olmaması pek çok kullanıcı için bir handikap olarak kabul edilebilir. 3.900 mAh batrayayla çalışan telefonda Kirin 710F işlemci bulunmakta olup 48 + 8 megapiksellik ana kamera yapısı bulunuyor. Ön yüzünde de 8 Megapiksellik kamera bulunmakta.

Enjoy 10 Plus Özellikleri:

Ortaya çıkan bir diğre Enjoy 10 modeli Enjoy 10 Plus olup bu cihaz Full HD çözünürlüklü ve daha büyük ekran sunuyor. Diğer modelle aynı olan Kirin 710F işlemciye yer verilen telefon 4 GB / 6 GB / 8 GB RAM seçenekleriyle gelmekte olup 128 GB dahili depolama laanı sunuyor. Telefonun arka kısmında, Enjoy 10 modelinden farklı olarak 3 lensli kamera yapısı bulunuyor. Bunlar 48 MP + 8 MP + 2 MP olup ultra geniş açı, derinlik kamerası, f/1.8 diyafram açıklığında çekim gibi fonksiyonlara sahipler.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.