Huawei Enjoy 20s Özellikleri Açığa Çıktı!

64

Çinli akıllı dev akıllı telefon üreticisi Huawei’in yeni akıllı modeli Huawei Enjoy 20s’in özellikleri sızdırıldı.

Huawei, yeni akıllı modelleri üzerindeki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Şirketin üzerinde çalıştığı yeni modellerden biri olan Enjoy 20s’in özellikleri Reddit isimli sosyal medya sızıntı kaynağı tarafından açığa çıkarıldı. Bu kaynaklar tarafından sızdırılan bilgiler daha önce Çin’in 3C yetkilileri tarafından onaylanan TNN-AN00 5G adlı model ile benzerlik gösteriyor.

Reddit tarafından sızdırılan bilgilere göre Huawei Enjoy 20s, 6.8 inç büyüklüğünde 2400×1080 piksel çözünürlüğüne Full HD+ ekrana sahip olacak. Dimensity 800 5G yonga setini barındıracağı söylenen modelde 64MP ana kamera + 8MP + 2MP üçlü kamera kurulumu ile karşımıza çıkacağı iddia edilen telefonun ön yüzünde ise 8MP çözünürlüğünde kamera yer alacak. Yine sızdırılan bilgilere göre telefonda 4300 mAh batarya bulunacak.

Tüm bu bilgiler belirttiğimiz gibi sızıntılardan ibaret yani şu an gerçeği yansıtmıyor. Bu iddiaların ne kadar doğru olduğu ilerleyen zamanda ortaya çıkacaktır.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.