Huawei Enjoy Z 5G Teknik Özellikleri Belli Oldu

108

Huawei yeni bir akıllı telefon daha çıkaracak. Söz konusu model özellikle uygun fiyatı ile dikkat çekecek.

5G Destekleyecek

Yeni Huawei Enjoy Z 5G, isminden de anlaşılabileceği üzere 5G desteğine sahip olacak. Böylece kullanıcılar bu telefon ile 5G nimetlerinden yararlanabilecekler.

Cihazda 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı bulunacak olup, aynı zamanda 6 GB RAM ve 64 GB depolama alanı bulunan bir sürümü de olacak. Kullanıcılar RAM ve depolama hususundaki ihtiyaçlarına göre bu bağlamda seçim yapabilecek.

Dev ekran

Enjoy Z 5G akıllı telefonunun sahip olacağı iddialı özelliklerden biri de ekranı olacak. Cihazda 6.57 inç büyüklüğünde geniş bir LCD ekran tasarımı bulunacak olup, MediaTek Dimensity 800 yongası ile çalışacak. 4000 mAh da bataryaya sahip olacak.

Telefonda 48 + 8 MP + 2 MP olmak üzere üçlü arka kamera yapısı bulunacak. Yazılım tarafında ise EMUI 10.1 yüklü Android 10 ile gelecek.

Gelen bilgiler telefonun 238 Dolar fiyat etiketine sahip olacağını gösteriyor. Cihazın ülkemizde de satışa çıkarılması bekleniyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.