Huawei iddialı tasarıma sahip yeni bir akıllı telefonla geliyor

393

Huawei şirketinin ismi Enjoy Max olarak sızdırılan yeni bir model üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Söz konusu model çentikli tasarımlı ekran yapısıyla karşımıza çıkabilir.

Ürün ile ilgili sızıntılar, Enjoy Max akıllı telefonunun 7.12 inç büyüklüğünde, yani bir tablet kadar büyük bir ekrana sahip olacağını gösteriyor. Huawei bu devasa ekranın tek elle kullanılabilmesi için çentikli tasarımı ve iddialı ekran kasa oranını benimsemiş gibi gözüküyor. Enjoy Max, çerçevesiz tasarım yapısıyla gün yüzünde çıkabilir.

Ürünün önden görünüşü Honor 8X Max ile epey benzerlik gösteriyor. Orta segmentte yer alacağı düşünülen telefonda Çinli kaynaklarca ifade edilene göre Snapdragon 670 işlemci yer alacak. 16 MP + 2 MP çift arka kameraya ve 8 MP ön kameraya sahip olacağı da ifade edilmekte.

OKU:  Huawei P30 Lite Ülkemizde Satışa Çıkarılıyor

Ürün 4 GB RAM ve 6 GB RAM olmak üzere iki seçenek ile, depolama tarafında da 64 GB / 128 GB olmak üzere iki farklı seçenekle piyasaya sürülebilir. Sızıntılara göre depolama alanı 256 GB’a kadar da arttırılabilir olacak.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir