Huawei, Kirin A1 İşlemcileriyle İddiasını Arttırma Peşinde

186

Son zamanlarda Amerika ile bazı sorunlar yaşayan Huawei, yoluna emin adımlarla devam etmek istiyor. Bilindiği gibi şirket bu zamana kadar telefonlarında Kirin işlemciler sundu ve buna devam ediyor. Huawei, Kirin 990 çipsetlerinden sonra şimdi de Kirin A1 işlemcilerle geliyor. Kirin A1 giyilebilir cihaz kategorisinde Huawei’nin şansını devam ettirmek istiyor. Özellikle Wath GT için üretilen işlemci uzun ömürlü yapısıyla taktir toplamıştı. Şimdi de gözler Kirin A1’i çevrildi.

Kirin A1, gerek akıllı saatler gerek Bluetooth kulaklıklar için sunacağı destekle dikkat çekecek olup, akıllı saat kategorisinde şirketin yakaladığı iyi işlemci imajını devam ettirmek istiyor.

Watch GT 2 ve FreeBuds 3’te bulunacak

Kirin A1 işlemciler, Watch GT 2 ve FreeBuds 3 kulaklıklarında kullanılacak olup Snapdragon’a karşı dişli bir rakip olacağı tahmin ediliyor. Ürün genel itibariyle kulaklık, hoparlör, saat ve gözlük gibi kullanım alanlarına sahip.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.