Huawei Mate 10 Lite için yeni bir güncelleme yayınladı

629

Huawei şu sıralar Mate serisi ile oldukça konuşuluyor. Seriye dair telefonlardan Mate 10 Lite, yeni bir yazılım güncellemesi aldı.

Mate 10 Lite cihazı için çıkan yeni güncelleme 8.0.0.340 (C432) yapı numarasıyla geliyor. Ufak çaplı olan bu günclelemenin toplam 108 MB boyuta sahip olduğunu ve kısa sürede edinilebildiğini belirtelim.

Cihaz genel itibariyle Mart ayına dair güvenlik iyileştirmelerini içerisinde barındırmakta olup kullanıcıların daha güvenli bir telefon kullanımı için bu güncellemeden yararlanmaları tavsiye ediliyor.

Mate 10 Lite telefonu için yayınlanan bu güncelleme şu an kademeli olarak sunulmakta olup her cihaza ulaşması biraz zaman alacaktır. Güncellemenin sizin telefonunuza gelip gelmediğini ise Ayarlar ekranı aracılığıyla kontrol etmeniz mümkün.

Mate 10 Lite modeli şu an ülkemizde hala bulunabiliyor. Öte yandan Mate 20 serisinde de ülkemizde cazip fırsatların devam ettiğini belirtmek gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.