Huawei MatePad T8 Tableti Ülkemizde Satışa Sunuldu! İşte Fiyatı

77

Huawei markasının akıllı telefon, giyilebilir cihaz ve tablet kategorisinde pek çok ürün ortaya koyduğunu, pazarın iddialı markalarıdnan biri olduğunu biliyoruz. Şirket şimdi de MatePad T8 tabletini ülkemiz pazarında satışa sunmuş durumda.

Çıkarılan yeni tablet 999,00 TL fiyat etiketiyle Türkiye pazarındaki yerini aldı. Toplam 8 inç büyüklüğünde 1280×800 piksel çözünürlüğünde IPS ekrana sahip olan tablet MediaTek MT8768 yonga setinden güç almakta. Tabletin 16 GB ve 32 GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneği bulunmakta ve bataryası 5.100 mAh büyüklüğünde. Böylece uzun süre boyunca şarj sıkıntısı çekmeden kullanabilmeniz mümkün olmakta.

Tabletin depolama alanı tarafında yukarıda da bahsettiğimiz gibi iki seçenek yer almakta olup 16 GB olan temel model 999,00 TL fiyat etiketiyle ülkemiz pazarında raflarda yerini aldı. 32 GB olan versiyon ise 1099,00 TL’den çıkışını gerçekleştirdi.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.