Huawei Müzik Uygulaması Aktif Oldu

119

Akıllı telefon kategorisinde özellikle ABD ile yaşadığı gerilimlerden sonra yazılım tarafında da kendisini geliştirmek isteyen Huawei, olabildiğince bağımlılığını düşürebilme hedefinde. Bu doğrultuda şimdi de yeni bir müzik uygulamasıyla karşımıza çıktı.

Huawei’nin yeni müzik uygulaması, kullanıclıarın müzik ihtiyaçlarını gidermek için gelen yeni bir araç. Ancak kullanıcıların Huawei müzik uygulamasını kullanabilmesi için belil bir abonelik ücreti ödemeli gerekecek. Yani tıpkı Deezer, Spotify, YouTube Premium gibi bir uygulama olacak. Ancak fiyat tarafında biraz daha agresif olacak.

Son bilgilere göre Huawei yeni müzik uygulamasıyla özellikle Avrupa pazarında başarıyı hedefliyor ve kullanıcılardan aylık 10 Euro abonelik ücreti talep edilecek. Bu Türk Lirası ile düşünüldüğünde vergilerle birlike 100 TL sevieyesine kadar yükseliyor. Bu da uygulamanın ülkemizde aktif hale getirildiği taktirde ilgi gösterilmesini zorlaştırıyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.