Huawei Nova 6 Telefonunun Özellikleri Belli Oldu

114

Gerek dünyada gerekse ülkemizde son yıllarda bir hayli popüler bir hale gelen akıllı telefon şirketlerinden Huawei, şimdi de Nova 6 akıllı telefonuyla geliyor. Bu telefon selefine nazaran yeni özelliklere sahip olacak ve Nova serisini şenlendirecek.

Nova 6 modelinin Aralık ayı içerisinde duyurulması beklenmekte olup cihazın sahip olduğu özellikler şimdiden bellli oldu. Buna göre; Telefonda 6.40 inç büyüklüğünde Super AMOLED ekran yapısı bulunacak ve bu ekran delikli tasarım yapısına ve iki kamera sensörüne sahip olacak. Kameralardan biri 32 MP diğeri 12 MP çözünürlük sunacak.

Üründe bulunan ekran 60 Hz tazeleme hızı sunacak ve böylece kullanıcıların daha akıcı bir akıllı telefon deneyimi elde etmesi sağlanacak. Cihazda üst seviye işlemcilerden Kirin 990 yer alacak ve ürün 5G bağlantı desteğine sahip olacak.

Ürün RAM ve depolama alanı hususunda kombinasyonlara da sahip olacak. 8 GB – 12 GB RAM , 128 GB – 256 GB depolama alanı kombinasyonları bulunacak.

Elbette henüz özellikler resmi olarak açıklanmadığından kesin olmadığını belirtmek gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.