Huawei P Smart S Özellikleri Belli Oldu

28

Huawei markası akıllı telefonlara bir yenisin daha eklemekte kararlı ve Huawei P Smart S akıllı telefonuyla geliyor. Cihazın sahip olduğu teknik özelliklerden pek çoğu ortaya çıktı.

Yeni P Smart S modeli gelen bilgilere göre OLED ekran yapısı kullanacak ve cihazın 4000 mAh gücünde bataryası bulunacak. RAM tarafında 4 GB ve 6 GB RAM varyasyonları ile gelecek olan modelin kamera özellikleri henüz tam olarak belli olmasada gelen bilgiler 48 Megapikselik ana kamerasının bulunacağını gösteriyor.

Cihaz genel itibariyle P Smart 2020 ile benzerlik göstermekte olup tasarım tarafında biraz daha farklı bir kulvardan ilerleyeceğini belirtmek gerekiyor. Kirin 710 yonga setiyle çalışacak olan akıllı telefon yazılım tarafında ise Google servislerinden yoksun bir şekilde Android 10 ve EMUI 10 arayüzü sunacak.

Huawei’nin bu telefonda ortaya koyacağı başarıda elbette kilit nokta cihazın fiyatı olacak. Buna dair bilgiler geldikçe de sizlerle paylaşmaya çalışacağız.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.