Huawei P20 Pro EMUI Güncellemesi Aldı

70

Akıllı telefon markalarından Huawei, EMUI 10 güncellemelerine devam ediyor. Bu kez P20 Pro telefonu için EMUI 10 güncellemesi yayınlandı.

EMUI 10 güncellemesi pandemi nedeniyle Avrupa pazarına ulaşamamıştı. Artık P20 Pro akıllı telefonu için EMUI 10 güncellemesinin dağıtımına Avrupa’da da başlandı.

Mate 10 Pro da güncellendi

Gelen bilgilere göre güncelleme alan tek telefon P20 Pro da değil. Mate 10 Pro akıllı telefonu da Avrupa’da EMUI 10 güncellemesini almaya başladı. Yayınlanan güncelleme ortalama 4.5 GB dosya büyüklüğüne sahip. Güncelleme yüksek bir boyuta sahip olduğundan indirmeden önce kota unsurunu göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz.

Yayınlanan bu güncelleme geliştirilen arayüz, sadeleştirilmiş çoklu pencere modu ve çoklu ekran modunu sunmakta. Daha pek çok özellik sunan güncelleme önümüzdeki süreçte P30 serisi, Mate 20 serisi, P40 serisi ve Nova 5T akıllı telefonu için de yayınlanacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.