Huawei P20 Serisi İçin EMUI 10 Güncellemesi Avrupa’da Aktif Oldu

198

Huawei markası güncellemelere kaldığı yerden devam ediyor. EMUI 10 güncellemesini P20 serisi için kullanıma sunmakta olup güncelleme Avrupa’da aktif hale geldi.

Yayınlanan güncelleme P20 serisi dahilinde Huawei P20 ve P20 Pro akıllı telefonlarını kapsıyor. Yaklaşık 4.71 GB boyutu bulunan yazılım güncellemesi 10.0.0.160 yapı numarasıyla kendisini gösteriyor. Güncelleme arayüz hususunda yaptığı değişikliklerin yanında Android 10 tabanlı olmasıyla karanlık mod ve daha pek çok özelliği de kazandırıyor.

P20 ve P20 Pro telefonlarına sahip kullanıcılar güncellemelerin telefonlarına gelip gelmediğini görmek için Ayarlar kısmına bakabilir. Bu arada P20 Lite için böyle bir güncellemenin sunulmadığının altını çizelim yani P20 Lite kullanıcısı iseniz böyle bir güncelleme şu an beklemeyin.

Avrupa’da henüz yeni sunulan güncelleme uzun bir süre önce Çin’de aktif hale getirilmişti. Bu da normal karşılanabilir zira Huawei markası yazılım güncellemeleri yapacağı zaman genellikle Avrupa’ya göre kendi ülkesi Çin’e öncelik tanıyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.