Huawei P30 Lite için yeni bir güncelleme yayınlandı!

209

Çinli dev şirket Huawei’in popüler telefonlarından olan Huawei P30 Lite modeline yeni bir güncelleme dahil oldu. Yeni güncelleme ile telefon önemli iki özelliğe sahip oldu.

En son yine bir kamera güncellemesi Huawei P30 Lite’ın ön kamerası gece çekim modu özelliğine sahip olmuştu. Bu kamera güncellemesinin ardından şimdi de telefon kamera yönünden önemli bir özelliğe daha kavuşuyor. MAR-L21 9.1.0.241 (C431E6R2P3) yapı numaralı, 112MB boyutuna sahip güncelleme ile birlikte telefonun kamerasına titreşim önleyici ve geliştirilmiş video kayıt özelliği dahil oluyor. Yani telefonunuzla fotoğraf çekerken eliniz titrese dahi net fotoğraflar elde etmeniz mümkün oluyor.

Diğer bir özellik ise telefonun güvenliği ile ilgili. Güncelleme ile Ağustos 2019 güvenlik yamaları telefona dahil oluyor. Kademeli olarak dağıtılan güncelleme yakın zamanda tüm kullanıcılara ulaşacaktır. Ayarlar menüsünden güncellemeyi sorgulatabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.