Huawei P30 Lite Telefonuna Yeni Bir Güncelleme Geldi

58

Akıllı telefon pazarında hizmet vermekte olan ünlü markalardan Huawei, çeşitli telefonları için güncellemeler yayınlıyor. Bu sefer de P30 Lite telefonuna yönelik olarak yeni bir EMUI güncellemesi yayınlandı.

Temmuz 2020 güvenlik yamasını içerisinde barındıran Huawei EMUI 9.1.0 güncellemesi 930 Lite akıllı telefonu için aktif oldu. Bu güncelleme telefonu daha güvenli bir sürüme kavuşturmasının yanında EMUI 9.1.0 sürümünün nimetlerini getiriyor. Toplam boyutu 129 MB olan güncelleme böylece kısa bir süre içerisinde edinilebiliyor.

Yayınlanan güncelleme 5 kritik 9 yüksek CVE düüzeyi içeren güvenlik sorunlarını gideriyor. Bu bağlamda en kısa sürede edinilmesi öneriliyor. Huawei P30 Lite telefonu için yakında 10.0.0.247 EMUI güncellemesinin de yayınlanması bekleniyor.

Su damlası çentikli bir ekrana sahip olan telefonda Full HD çözünürlük desteği bulunuyor. Kirin 710 işlemciden güç almakta olan cihaz 48 MP ana kameraya sahip ve bu kameraya 8 + 2 MP sensörler eşlik ediyor. Cihazın ön kısmında ise 24 Megapeksilleik tek kamera yer alıyor.

Güncellemenin size ulaşıp ulaşmadığını hemen aşağıdaki yorum kısmından bildirebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.