Huawei P30 Pro’nun konsept tasarım videosu yayınlandı!

265

Huawei P30 Pro hakkında oldukça sızıntı yapıldı ve yapılmaya da devam ediliyor. Özellikleri ve tasarımı büyük oranda belli olan telefonun konsept videosu ortaya çıktı. P30 Pro hakkında daha önce yapılan sızıntılar ile videoda karşılaştığımız görüntü birbiri ile benzerlik göstermekte.

Yayınlanan konsept tasarım videosuna göre Huawei P30 Pro, su damlası çentiğe sahip 6.5 büyüklüğünde Full HD+ AMOLED bir ekran ile gelecek ve oldukça ince çerçevelerle ilgililerinin karşısına çıkacak. Telefonun arka yüzünde dörtlü kamera kurulumu bulunacak. Bu dört kameradan üçü alt alta sıralı, dördüncü 3D TOF kamera ise yan tarafında bulunacak. Üçüncü kamera farklı bir yapıda karşımıza çıkıyor. Kare şeklindeki bu sensör, periskop lens sistemini barındırıyor ve bu sayede 10x optik zoom yapabiliyor. Yine telefonun ekrandan parmak izi okuma teknolojisine sahip olacağı belirtiliyor.

Huawei P30 Pro’nun konsept tasarım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.