Huawei P40 ve P40 Pro, Yeni Güncellemeyle Sorunlardan Arınıyor

64

Huawei markasının iki akıllı telefonu P40 ve P40 Pro’yu ilgilendiren yeni bir yazılım güncellemesi yayınlandı. Paylaşılan güncelleme EMUI 10 tabanlı olup bazı noktalarda önemli değişiklikler sunuyor.

Bir süredir kullanıcılar tarafından yapılan pek çok şikayet üzerine harekete geçen Huawei, P40 serisi için yeni bir güncelleme paylaştı. EMUI 10.1.0.131 tabanlı yeni güncellemeyle Huawei, şikayet edilen konuları çözüme kavuşturmayı hedefledi.

Yayınlanan güncelleme kamera, arayüz ve ses efekti konusundaki bazı sorunları çözmeye odaklanmakta. Kamera hususunda karanlık ışık ortamı ve yakın çekim sahneleri konusundaki çekim efekti optimize edildi ve kameranın yakınlaştırma, uzaklaştırma eylemleri sırasında meydana gelen sorunlar düzeltildi.

Paylaşılan güncelleme ses efekti tarafında multimedya sesi optimize edilmesi ve çeşitli ses sorunlarını gideriyor. Arayüz hususunda da kilit açarken meydana gelen sorunların çözülmesini sağlıyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.