Huawei ve Samsung, Giyilebilir Cihaz Kategorisinde Yeni Bir Başarı Elde Etti

252

Akıllı telefon kategorisinden oldukça yakından tanıdığımız iki ünlü marka Huawei ve Samsung, aynı zamanda giyilebilir cihaz kategorisinde de varlık gösteriyor. İki marka da giyilebilir cihaz alanında oldukça iyi bir performans ortaya koyuyor.

Giyilebilir cihaz kategorisinde Samsung ve Huawei’nin bir büyüme içerisinde olduğu görülüyor. Apple’ın pazarda %35.8 oranında hakimiyet kurduğu ve geçtiğimiz döneme göre bir düşüş içerisinde olduğu biliniyor. Xiaomi ise toplam %13.3 paya sahip ve ikinciliği elinde tutuyor. Öte yandan Huawei, bu yıl %e10 pazar payına ulaştı ve böylece %282 oranında muazzam bir büyüme oranı elde etti.

Samsung da yine azımsanmayacak büyük bir sıçrama kaydetti. Samsung, %151 oranında büyümeyle giyilebilir cihaz kategorisindeki iddiasını ve ciddiyetini göstermiş oldu. Bakalım ilerleyen süreçte neler yaşanacak?
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.