Huawei Vision X65 İddialı Özelliklere Sahip Olacak

41

Huawei şirketinin yeni akıllı televizyonu Vision X65 güçlü özelliklerle gelecek. Habere dair detaylar aşağıda…

Ürüne dair yapılan tanıtım ile birlikte pek çok detay belli oldu. Huawei Vision X65 akıllı televizyonunun ekranı 65 inç büyüklüğüe sahip olacak ve OLED panelle gelecek. 120 Hertz yenileme hızı sunacak olan akıllı televizyon, gerek futbol maçlarını izlemek için gerek filmler için çok iyi bir görüntü deneyimi sunuyor. Aynı zamanda TV konsol oyuncuları için de iddialı geliyor.

Vision X65 televizyonunda Hongu 898 isminde ayrı bir işlemci bulunmakta. Ekrandaki içeriğe göre dinamik olarak ayarlanabilen görüntü sunmakta. 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olan akıllı televizyonun dahili ses çıkışı da bulunmakta olup, içerisinde toplam 14 hoparlör yer almakta. Bu hoparlörler ile 75 W ses çıkışı elde edilebiliyor.

Ürünün paneli 1000 nit parlaklık sunmakta olup HDR desteğine de sahip ve 24 MP çözünürlüklü ultra geniş açılı bir kamerası bulunuyor. HongMeng OS ile çalışan televizyonun sunduğu bu güçlü özelliklerin ağır bir bedeli bulunuyor. Vision X65 televizyonu için biçilen değer 3520 Dolar olup ülkemizde satılıp satılmayacağı hususu şu an için belirsizliğini koruyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.