Huawei, Watch 3 Üzerinde Çalıştığını Doğruladı

628

Akıllı saat pazarına yeni bir Huawei ürünü daha eklenecek. Huawei Watch 3 ile ilgili önemli bir bilgi ortaya çıktı. Huawei CEO’su Richard Yu, merak edilen konuya açıklık getirdi.

Huawei şirketinin akıllı saat kategorisinde Huawei Watch serisi ile ilerlediği biliniyor. Fakat önümüzdeki süreçte de bu yönde hamlelerinin sürüp sürmeyeceği kesin değildi. Huawei Watch 3 ürünü ile ilgili soru işaretleri vardı. Şirket CEO’su Richard Yu, bu konuya bir açıklık getirerek Huawei Watch 3 üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Giyilebilir teknoloji konusunda Huawei Watch ürünlerinin satış rakamlarından memnun olan şirket, böylece bu alanda ilerlemeyi akıllıca buluyor.

Richard Yu, Huawei Watch 3’ün ne zaman tanıtılacağını ise söylemedi. Huawei Watch 2 ürününün satışlarının iyi gittiğini ve bu yüzden yeni bir ürün sunma konusunda acele etmediklerini paylaşan CEO, böylece Watch 3 ürününün P20 ile birlikte tanıtılma ihtimalini sona erdirdi.

Öte yandan Huawei Watch 2’nin farklı bir sürümünün Eylül ayında tanıtılacağı konuşuluyor. Bu gerçekleşirse Huawei Watch 3 ancak 2019 yılında tanıtılacaktır.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.