Huawei Y8s, Çift Ön Kamera ve Çentik Tasarımla Geliyor

57

Huawei şirketinin piyasaya sürmeyi planladığı yeni akıllı telefon Huawei Y8s, görünen o ki çentik tasarım yapısıyla gelecek. Çentik üzerinde çift selfie kamerası bulunacak olan telefonun arka kısmında da ikili arka kamera bulunacak olup ana kamera ise 48 Megapiksel çekim yapacak.

Kirin 810 yonga setiyle piyasaya sürülmesi beklenen yeni Huawei Y8s akıllı telefonu, genel itibariyle uygun fiyatlı bir model olacak gibi gözükmekle beraber, ön kısmındaki çentik tasarım yapısı bize eskileri hatırlatıyor çünkü yeni çıkan telefonların büyük bir bölümü artık bu çentik tasarım yapısını kullanmamakta. Yine de şahsen çentik tasarım hoşunuza gidiyorsa değerlendirebileceğiniz seçeneklerden biri olabilir. Zira bu telefonun ön kısmındaki çentik tasarımın üzerinde çift ön kameranın bulunduğunun altını çizmekte yarar var.

Elbette bu belli olan özellikler henüz kesin değil çünkü resmi tanıtım daha yapılmadı. Önümüzdeki sonbahar ayı içerisinde resmen tanıtılmasını bekliyoruz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.