Huawei Y9 2019 Telefonu Yeni Bir Güncelleme Aldı

128

Huawei şirketinin orta segment hedeflenerek piyasaya sürülen Y9 serisi için yeni bir yazılım güncellemesi çıktı. Huawei Y9 akıllı telefonu güncelleme aldı.

Huawei markasının Y9 2019 modeli için çıkan yeni güncelleme güvenlik tarafında iyileştirmeleri içerisinde barındırıyor. Temmuz 2020 güvenlik sürümünü barındıran güncelleme böylece daha güvenli bir hale bürünüyor. Güncelleme aynı zamanda EMUI 9.1.0.298 paketini getiriyor. Toplam boyutu 103 MB olan güncellemeyi kota sıkıntısı yaşamadan kısa sürede indirebilme gibi bir imkanınız bulunuyor.

Güncellemeyi uygulamak için yapılması gerekenler :

İlk olarak Ayarlar bölümüne giriyoruz ve oradan Sistem > Yazılım Güncellemesi bölümünü takip ediyoruz. Sonrasında da Güncellemeleri Kontrol Et komutunu veriyoruz ve İndirme ve Yükleme komutu ile güncelleme geldiyse indirme işlemini başlatıyoruz.

Dağıtım aşamasında olan güncellemenin ülkeden ülkeye ve telefondan telefona yayınlanma süresinin farklılık göstereceğini, bu yüzden güncellemeyi henüz almayan kullanıcıların sabırlı olması gerektiğini belirtelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.