Huawei Y9 Prime 2019 Telefonu Güncelleme Aldı

64

Huawei markası akıllı telefon kategorisinde en büyük teknoloji şirketlerinden biri haline geldi. Bir şirketin akıllı telefon sektöründe büyümesinde elbette donanımsal alandaki başarısı ile birlikte yazılımsal alandaki başarısının da büyük etkisi bulunuyor. Huawei bu bağlamda güncellemelere başından beri dikkat etmeye çalışan şirketlerden biri ve şimdi de Y9 Prime akıllı telefonu için güncelleme yayınladı.

Paylaşılan güncelleme güvenlik yamasını içerisinde barındırmakta. Güncellemeyle birlikte telefonunuzun güvenlik yaması sürümü Haziran 2020’ye yükselmekte. Yayınlanan güncelleme 2 kritik 12 yüksek derecede güvenlik açığını kapatmasıyla edinilmesi gereken bir yama olup toplam 112 MB dosya boyutuna sahip. Böylece orta halli hıza sahip bir internetiniz olsa bile kısa sürede indirebilirsiniz.

Güncelleme EMUI sürümünü de 10.0.0.208’den 10.0.0.230’a yükseltiyor. Yayınlanan güncelleme şu an tüm dünyada aktif halde değil dolayısıyla sizin telefonunuza da henüz ulaşmamış olabilir.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.