Huawei Y9s Çentiksiz Yapısıyla Ortaya Çıktı

99

Akıllı telefon kategorisinde ünlü markalardan Huawei, Mayıs ayı içerisinde Y9 ailesini elden geçirmişti. Şimdi de yeni Y9s akıllı telefonunu piyasaya sürüyor. Y9s akıllı telefonunun özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı.

Ürün 6.59 inç büyüklüğünde ekrana sahip olup bu ekran çentiksiz tasarım yapısına sahip. Ultra FullView özellikli ekranı bulunan modelde 6 GB RAM yer alıyor. 128 GB depolama alanı kullanılan modelde 4000 mAh batarya yer alıyor.

Elbette bir telefon için en önemli olan konulardan biri hangi işlemci yapısının bulunduğu, cihazda Kirin 710F işlemci bulunuyor. Bu işlemci 8 çekirdekli bir yapıda ve genel olarak orta segmente hitap ediyor.

Cihazda 48 MP ana kamera bulunmakta ultra geniş lens destekli 8 MP çözünürlüklü kamerası da bulunmakta. Cihazın ön yüzünde 16 Megapiksellik pop-up kamera bulunmakta.
İddialara göre telefon ilk etapta Pakistan’da satışa çıkarılacak olup fiyatı 220 Dolara tekabul etmekte.Büyük olasılıkla ülkemizde de piyasaya sürülecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.